Gyveno keturių asmenų šeima: Dalia, Irmantas, Lina ir Laurynas. Gyvenimas tekėjo įprasta tvarka– vaikai mokėsi, muzikavo, dainavo, dalyvavo įvairiuose renginiuose ir visokeriopai lavinosi, tėvai dirbo, kaip įprasta sakyti: valdiškose įstaigose. Vasaromis, per atostogas visa šeima labai mėgdavo keliauti: mama kruopščiai suplanuodavo keliones, tėtis atsakingai jas stengdavosi įgyvendinti, vaikai būdavo atsakingi turistai.

Noras gyvenime kuo daugiau pasiekti, pastūmėjo mokytis ir mamą su tėčiu, tad abu sėkmingai studijavo Viešojo administravimo Magistratūroje ir įgijo Viešojo administravimo magistro laipsnius. Įgytas žinias, darbinę patirtį ir mėgstamą hobį (Daliai planuoti keliones, Irmantui valdyti techniką) šeima nusprendė apjungti ir 2011 m. rugpjūčio mėnesį įkūrė įmonę, kurią pavadino DILLbusas.
Įmonės pavadinimas: D(alia) I(rmantas) L(ina) L(aurynas) busas(autobusas).

Įmonė ne tik sėkmingai dirba, vis plečiasi, atsinaujina ir užsiaugino didžiulį būrį klientų. 

Kaip sakoma liaudyje, Dievas mėgsta trejybę. Todėl atsiradus keleivių pervežimo įmonei UAB DILLBUSAS, su bendraminčiais sukūrėme Kėdainių keliautojų klubą ir įkūrėme trečią įmonę UAB DILBUSAS– tai jūsų kelionių organizatorius.

Įmonės turi licencijas: Bendrijos licencijos vežti keleivius ir Kelionių organizatoriaus pažymėjimą. Visą įmonių trejetą vadiname viena įmone, dažniausiu atveju - Dillbusu.

Mūsų įmonė Jums siūlo autobusų ar mikroautobusų nuomą palankiausiomis kainomis. Jei norite leistis į kelionę, vykti į renginį, rengiate iškylą į gamtą, švenčiate šventę, kurios metu reikalingas transportas, organizuojate ekskursiją po Lietuvą ar kitas šalis ir ieškote transporto – mes Jūsų paslaugoms.

Mūsų įmonė Jums siūlo keliones, išvykas į įvairiausius renginius.

Norite, kad PASKAMBINTUME Jums? (spauskite čia)

Žinote tikslų maršrutą? Sužinokite TIKSLIĄ KAINĄ! (spauskite čia) 

UAB DILBUSAS ir UAB DILLBUSAS aptarnauja tiek juridinius, tiek fizinius asmenis. Transporto parką sudaro 8-71 vietų turistiniai autobusai ir mikroautobusai. Jus aptarnaus mandagūs, supratingi ir patyrę vairuotojai.

Įmonės tikslas – klientų aptarnavimo kokybė už geriausią kainą.

UAB DILLBUSAS turimos licenzijos: Žiūrėti licenzijas (spauskite čia)

UAB DILBUSAS veiklos licenzijos: Žiūrėti licenzijas (spauskite čia) ir Žiūrėti licenzijas (spauskite čia)

UAB Dillbusas

Ofisas:
Didžioji g.36, 103 kab.
Kėdainiai
Telefonas:+370 618 31930,
+370 699 47044
E.paštas: dillbusas@gmail.com
info@dillbusas.lt

UAB Dillbusas 
UAB Dilbusas 
Kėdainių keliautojų klubas 

Svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrinti geriausią patirtį Jums. Sužinoti daugiau

×

Jei toliau naudojatės svetaine, tai Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Naudojami slapukai užtikrina svetainės funkcionalumą bei suteikia mums galimybę matyti svetainės lankomumą. Jautri informacija jokioms trečioms šalims neteikiama.